Apartamento Terreo Aconchegante
| Wi-Fi | Darmowy parking | Prywatna plaża Plaża |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Apartamento Terreo Aconchegante Florianópolis o powierzchni 28 m² położony jest w dzielnicy Campeche. Oferuje prywatny parking samochodowy oraz nowoczesne udogodnienia, takie jak Wi-Fi. Campeche Beach leży w 850 metrach, a Mirante do Morro das Pedras - około 10 min jazdy samochodem od tego apartamentu.
Prawie 25 min spacerem od apartamentu znajduje się Wyspa Campeche.
Apartamento Terreo Aconchegante zapewnia również 1 łazienkę.
Apartament wyposażony jest w aneks kuchenny. Obiekt noclegowy jest usytuowany 12 km od stacji metra Main Bus.
- Lokalne atrakcje
- Lagoa do Peri4,6 km
- Mirante do Morro das Pedras4,2 km
- Placa Portal do Ribeirao3,8 km
- Lagoa Pequena3,7 km
- Vila Fátima4,3 km
- Campeche Island2,4 km
- Igreja Batista3,5 km
- Igreja Batista Palavra Viva2,6 km
- Joaquina Beach4,9 km
- Parque Municipal da Lagoa do Peri4,5 km
- Lotniska
- Lotnisko Florianopolis-Hercilio Luz11 km
- Stacje kolejowe
- Main Bus Station12 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Darmowy parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Usługi rekreacyjne
- Plaża
- Ogród
Usługi
- Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Apartamento Terreo Aconchegante obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamento Terreo Aconchegante oferuje aneks kuchenny. - ❓
Ilu gości pomieści Apartamento Terreo Aconchegante?
W Apartamento Terreo Aconchegante może zostać zakwaterowanych maksymalnie 4 gości.